top of page

Eğer bir Sabancı Üniversitesi öğrencisiyseniz, Sabancı Motorsport ekibine bizden PURE Projesi alarak dahil olabilirsiniz. PURE Projesi ile katılım için proje almak istediğiniz dönemin bir dönem öncesinden bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

PURE

Sabancı Üniversitesi Lisans Araştırmaları Programı (PURE), yurt içi ve yurt dışındaki tüm üniversitelerden rehberli araştırma projeleri yürütmek isteyen lisans öğrencilerine yöneliktir. Her seviyedeki lisans öğrencileri başvurabilir ve projelerin gereksinimlerine ve başvuru sahibinin geçmişine göre seçilirler. Programın amacı, lisans öğrencilerine çalışmalarının başlarında gerçek araştırma problemlerini tanıtmaktır.

Bu projeler ile yeni ürünler icat etmek veya mevcut olanları iyileştirmek ve toplumun karşı karşıya olduğu gerçek sorunlara çözüm getirmek amaçlanır. Araştırmacılar, endüstrinin ve nihayetinde toplumun yararına süreçleri veya hizmetleri iyileştirmeye çalışırlar.

 

Sabancı Motorsport ekibi olarak çalışmalarımız doğrultusunda danışman hocalarımız ile birlikte PURE projeleri açıyoruz. Ekibe bizden PURE projesi alarak da dahil olabilirsiniz. Ayrıca yazın alınan PURE projesini de yaz stajı olarak saydırmanız mümkün. PURE hakkında detaylı bilgi ve başvuru tarihleri için okulumuzun sitesine buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

bottom of page