top of page

Bize Katılın

Sabancı Motorsport kültürünü ve iş etiğini geliştirmeye yardımcı olabilecek motive olmuş insanları takımımıza katıyoruz. Takım bünyesinde gerçekleştirdiğiniz projeler sayesinde yurt dışında eğitim olanakları ve önemli staj imkanları kazanabilirsiniz.​ Sizde eğer sıfırdan elektrikli yarış arabası yapan harika bir ekiple çalışmak isteyen bir Sabancı Üniversitesi öğrencisiyseniz, bize katılın!

Kısa Başvuru

Aşağıdaki butona tıklayarak ilgili formu doldur ve aramıza katıl!

PURE Projesi

Aşağıdaki butona tıklayarak ilgili formu doldur ve aramıza katıl!

Form

Mezuniyet Projesi 

Aşağıdaki butona tıklayarak ilgili formu doldur ve aramıza katıl!

Form

Üye Katılım Formları

Sizde eğer sıfırdan elektrikli yarış arabası yapan harika bir ekiple çalışmak isteyen bir Sabancı Üniversitesi öğrencisiyseniz, aşağıdaki formlardan size uygun olananı doldurun ve bize katılın!

Sabancı Motorsport takım üyesi nasıl olunur?

Eğer bir Sabancı Üniversitesi öğrencisiyseniz, Sabancı Motorsport ekibine bizden PROJ-201, PURE Projesi veya Mezuniyet Projesi alarak dahil olabilir ya da kısa başvuru formu doldurup başvurabilirsiniz.

 

Ekibe katılmak için yeterliliğe sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, doğrudan kısa başvuru formu yoluyla bize başvurabilirsiniz. Adaylar formda paylaştıkları bilgilere göre değerlendirilmektedir. Sonraki adımlarda birebir görüşmeler ve vaka çalışmaları organize edilebilir. 

Takıma katılmak için belirli bir zaman aralığımız yoktur, ancak PROJ-201 ile katılım için ders kayıtları döneminde Sabancı Motorsport Projelerinden birine başvurmanız gerekmekte, Mezuniyet Projesi ve PURE Projesi ile katılım için proje almak istediğiniz dönemin bir dönem öncesinden bizimle iletişime geçmeniz, form doldurmanız gerekmektedir. Adaylar formda paylaştıkları bilgilere göre değerlendirilmektedir. Sonraki adımlarda birebir görüşmeler ve vaka çalışmaları organize edilebilir. ​

Ayrıca ekibe alım için sosyal medya hesaplarımızdan duyurular yapılmaktadır.

PROJ-201

PROJ-201 hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayın.

PURE

PURE hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayın.

Sanayi Odaklı Projeler

SOP hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayın.

Projelerimiz

Eğer bir Sabancı Üniversitesi öğrencisiyseniz, Sabancı Motorsport takım projelerinden herhangi bir projeyi alıp ekibimize katılabilirsiniz. Projeler hakkında detaylı bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

bottom of page